15:30, 14 Nëntor 2017

Beyonce dhe Jay-Z janë parë se fundi duke shijuar një drekë në një jaht, transmeton Klan Kosova.

Çifti – i cili mirëpriti në jetë binjakët Rumi dhe Sir në muajin qershor,kishin me vete edhe tre fëmijët, përfshirë vajzën pesëvjeçare, Blue Ivy, me të cilën shijuan një vakt të lumtur familjar.

Ja disa fotografi:

Love on top... deck: Beyonce and Jay Z looked blissfully happy to enjoy a relaxing lunch together on a family yacht trip in Miami All aboard the love boat: The pair and their pals glided through the Florida waters on a Petrus yacht, which can be chartered for the day with staff and lunch