16:28, 20 Mars 2017

Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi së shpejti do të vijnë me projektin e tyre të radhës.

Nuk janë dhënë më tepër detaje në lidhje me këngën më të re të tyre, por ky është bashkëpunimi i dytë që Besa bën me kantautorin Flori, njofton Klan Kosova.

Kënga do të quhet ”Kokëfortë” dhe do të publikohet shumë shpejt për publikun.

Këngëtarja ka qëndruar për një kohë jo të shkurtër larg muzikës për shkak të angazhimit të saj në “The Voice of Albania”.
280880

 

Interesante