11:00, 12 Janar 2017

Pas publikimit të disa fotografive ku dëshmojnë se Selena Gomez dhe The Weeknd janë duke u takuar, dikush po del të jetë zemëruar.

Është ish e dashura e The Weeknd, Bella Hadid ajo e cila nuk e ndjek më Selena Gomez, në rrjetin social Instagram, njofton Klan Kosova.

Hadid i konsideron sjelljet e Gomez dhe të ish-të dashurit të saj The Weeknd  të turpshme prandaj ka vendosur që të mos mbaj kontakte më tutje me të.

0111-selena-gomex-the-weeknd-kissing-photos-launch-11

3c0fda3e00000578-4111588-the_victoria_s_secret_model_still_followed_selena_on_instagram_a-m-20_1484187646253

3c0fd50500000578-4111588-less_than_two_hours_later_the_actress_and_singer_was_unfollowed_-m-21_1484187669682

Interesante