15:32, 14 Mars 2018

Bella Hadid asnjë herë nuk është akuzuar se është e turpshme.

Modelja e famshme, Bella Hadid  nuk ka humbur rastin për t’u dukur sa më bukur dhe provokuese në publik dhe nuk është e papritur as paraqitja e saj e fundit.

Starleta 21-vjeçare është dukur pa sytjena në mbrëmjen e West Hollywood ku mori pjesë në hot spotin e Gracias Madre.

Bella Hadid ishte veshur në të zeza, duke shfaqur edhe një herë pamjen e saj sensacionale.

Modeli i Victoria’s Secret ka lënë gojëhapur fansat me pamjen e saj, duke u lënë pak vend për imagjinatë.

 The star headed to dinner hours after news broke of her sister's break up