14:58, 16 Prill 2018

Bayern Munich i janë bashkuar garës për sulmuesin e krahut të Manchester United, Anthony Martial, njofton Calciomercato.com, njofton Klan Kosova.

22 vjecari është tejet i pakënaqur me kohën që i është dhënë në fushën e lojës nga Jose Mourinho dhe duket se është gati të ndryshojë ambient.

Juventus gjithashtu i është vënë pas francezit.

Kontrata e Martial me Manchester United skadon vitin e ardhshëm.

Image result for anthony martial

klankosova.tv