14:07, 19 Maj 2017
Kreu i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, është takuar me krerët e partive aleate mesditën e së premtes.

Basha po diskuton me aleatët për listat e deputetëve dhe propozimet për drejtorët e OSHEE, ALUIZNI, Hipotekat, Burgjet dhe Agjencinë e Zhvillimit Bujqësor e Rural.

Në takim, do të bisedohet edhe për strategjinë e zgjedhjeve të 25 qershorit, shkruan TCH, përcjellë Klan Kosova.

Interesante