15:24, 19 Qershor 2017

Barcelona është e gatshme që t’ia ofrojë Arsenalit, Rafinha Alcantara-n, për ta këmbyer atë me Hector Bellerin, sipas Marca.

Skuadra katalunase ka kohë që po flirton me mbrojtësin e djathtë të topçinjve, dhe si duket kanë ndarë mendjen që ta kthejnë atë në Camp Nou.

Prandaj, ata shpresojnë që duke e përdorur Rafinhan, do t’iu ndihmojë që ta marrin Bellerinin.

Interesante