Mesfushori shumë i talentuar është duke u kërkuar me ngulm nga gjiganti spanjoll, që do ta ketë në radhët e veta qysh në janar

17:59, 13 Shtator 2017

Barcelona ka vënë kontakte me agjentin e Maxime Lopez, në përpjekje për ta fituar garën për nënshkrimin e mesfushorit të Marseille.

Lopez ka qenë i lidhur me një kalim tek Arsenal, Chelsea, Liverpool dhe Real Madrid.

Por 19 vjecari raportohet të jetë fans i Barcelona, ndaj gjiganti nga Camp Nou është duke insistuar për blerjen e tij.

Interesante