Gjigantët spanjollë po mendojnë të transferojnë holandezin, që nuk e ka me garancë vendin në Old Trafford, por është i aftë të luajë në disa pozita në fushë

11:08, 13 Janar 2018

Real Madrid dhe Barcelona janë duke shqyrtuar mundësinë e një oferte për mbrojtësin e Manchester United, Daley Blind.

Blind mund të luajë në qendër të mesfusës, në krah të majtë dhe si mesfushor defansiv, por nuk ka vend të garantuar tek skuadra që drejtohet nga Jose Mourinho.