“Faleminderit për të gjitha emocionet e këtij viti. Shpresoj të jemi ende së bashku ende, e ardhmja do ta tregoj”, ka shkruar ai në Instagram

14:31, 19 Maj 2017

Mario Balotelli ka vendosur që të mbetet pjesë e skuadrës franceze Nice.

Sulmuesi italian ka shënuar 17 gola në këtë edicion të Ligue 1, duke qenë një nga lojtarët kyç të skuadrës.

Por ai është i kënaqur edhe me frymën ekipore dhe ambientin e përgjithshëm, ndaj ka vendosur të qëndrojë.

“Faleminderit për të gjitha emocionet e këtij viti. Shpresoj të jemi ende së bashku ende, e ardhmja do ta tregoj”, ka shkruar ai në Instagram.

Interesante