11:00, 21 Prill 2017

Cuba Gooding Sr, babai i aktorit fitues të Oskarit, u gjet i vdekur nga një mbidozë e mundshme.

Ish-këngëtari vdiq të enjten në moshën 72-vjeçare. Ai u gjet në makinën e tij, e cila ishte e parkuar në Woodland Hills, California.

Zjarrfikësit nuk  ishin në gjendje ta ringjallnin atë, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova. Qese me pije alkoolike u gjetën në makinë dhe policia dyshon se mbidoza është shkaku i vdekjes.

Interesante