23:21, 19 Maj 2017

Ka mbetur më pak se një orë deri në përmbylljen e afatit për dorëzimin e listave të partive me emrat e kandidatëve për deputetë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Janë koalicionet PDK-AAK-NISMA dhe LDK-AKR-ALTERNATIVA që ende nuk i kanë dorëzuar listat, njofton Klan Kosova.

Siç merr vesh Klan Kosova janë diku rreth 20 subjekte që kanë dorëzuar listat dhe që rrjedhimisht kanë aplikuar për certifikim deri tash.

Interesante