15:28, 19 Qershor 2017

Marco Asensio po e konsideron largimin nga Real Madrid, dhe Juventusi e Arsenali kanë shprehur interesim për të, raporton Diario Gol.

21 vjeçari iu bashkua mbretërve nga Majorka tre vjet më parë, dhe premton shumë, por dëshiron minutazhë më të madhe.

Nëse madrilenët bëjnë ende transfere që do t’ia zbehnin gjasat e të qenit startues, atëherë ai mund t’i konsiderojë ofertat nga skuadrat angleze dhe italiane.

Interesante