15:20, 2 Qershor 2018

Shumica prej nesh zgjohemi në mëngjes dhe dëshirojmë që të dukemi sikur të famshmit, por për artistin Elliot Joseph Rentz, ose ndryshe Alexis Stone, kjo ëndërr bëhet realitet sa herë që ai dëshiron, transmeton Klan Kosova.

Artisti me bazë në Manchester, ka aftësinë e pabesueshme për ta kthyer veten në ndonjë yll që mund të mendoni se është bërë me photoshop.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë në të cilat ai duket si disa prej yjeve botërore.

celebrity-makeup-transformations-alexis-stone-1CherJennifer LawrenceEllenQueen Elizabeth IILeonardo DicaprioDolly PartonDita Von TeeseDonatella VersaceJeremy MeeksMadonna