19:47, 19 Maj 2017

Artisti i ri Ernest Zeka ka publikuar këngën e tij të parë.

Kënga e Zekës që njihet me emrin e tij artistik ESTTO mban titullin “Për çdo natë” dhe është e zhanrit RnB, njofton Klan Kosova.

Kjo këngë është realizuar edhe me videoklip që është realizuar nga “Imagine Films”të cilin mund ta shihni më poshtë.

 

 

Interesante