8:41, 17 Korrik 2017

Arsenal po përgatit një ofertë prej 45 milionë funtesh për mbrojtësin e Southampton, Virgil van Dijk, sipas Daily Express.

Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger, është i vendosur që ta përmirësojë skuadrën para sezonit të ri, dhe po ashtu ia ka vënë syrin sulmuesit të Celtic, Moussa Dembele, që ta zëvendësojë Aleixs Sanchez.

Interesante