15:00, 19 Qershor 2017

Arsenali po përgatit një ofertë prej 30 milionë eurosh për të nënshkruar me yllin e Barcelonës, Arda Turan, gjithmonë sipas raporteve nga Turqia dhe Spanja.

30 vjeçarit i është thënë se ai më nuk duhet te Barça, duke bërë që Inter të provojë për të.

Sidoqoftë, topçinjtë janë afër marrëveshjes, pasi që ish-ylli i Atletico Madrid, është i interesuar që t’iu bashkohet futbollistëve të Wenger.

Interesante