21:05, 11 Gusht 2017

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Arilena Ara duket se ka vendosur që këngës së saj tejet të suksesshme me titull “Nëntori” t’ia ndryshojë titullin, transmeton Klan Kosova.

Pasi nxorri versionin në anglisht, tani Ara ka gati dhe videoklipin e saj.

Këngëtarja ka publikuar një video në Insagram  ku tregon një pjesë të këtij projektipor ku shihet që ka ndryshuar edhe titullin e këngës.

“I’m sorry” shkruhet krah videos së postuar nga ajo.

I'M SORRY..

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Interesante