18:51, 13 Shkurt 2018

Në një qytet të Kinës, një apartament u përfshi nga flakët, ndërsa për t’i shpëtuar djegies, një vajzë e pranishme në një mënyrë të rrezikshme arriti ta kalonte ballkonin e një hyrjeje tjetër.

Pas këtij akti vajzën arritën ta shpëtojnë dhe zjarrfikësit, por, momenti delikat është kapur dhe nga kamerat, ku shihej se si vogëlushja kishte ngecur në ballkonin e banesës, njofton Klan Kosova.

Gjithë këtë ngjarje mund ta shihni në pamjet e publikuara më poshtë: