18:00, 8 Nëntor 2017

Andy Murray dhe bashkëshortja e tij Kim Sears kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të dytë së bashku.

Ylli 30-vjeçar i tenisit dhe gruaja e tij u bënë me një vajzë, e cila erdhi në jetë disa javë më parë, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova.

Andy dhe Kim janë prindër të edhe një vajze 12-muajshe me emrin Sophia.