13:30, 14 Nëntor 2017

Amy Schumer thuhet se ka nisur një lidhje të re me Chris Fischer.

Aktorja 36-vjeçare u pa në një darkë me Chris, 37-vjeçar, javën e kaluar në New York, transmeton Klan Kosova.

Chris thuhet se është vëllai i ndihmësit personal të Amy.

Aktorja dhe ish i dashuri i saj Ben Hanisch u ndanë në maj pas një viti e gjysmë në lidhje. Ata ishin takuar së pari në nëntor të vitit 2015.

https://www.instagram.com/p/BMZ6M45DQAP/