12:03, 19 Qershor 2017

Almeda Abazi, modelja shqiptare që fitoi famë në Turqi përmes roleve të ndryshme në serialet turke, tashmë është rikthyer në Shqipëri, transmeton Klan Kosova.

Ajo është martuar dhe me një nga aktorët më të famshëm atje Tolghan Saysmani cili njihet ndryshe për rolin e tij si Çënari.

Se ajo ësht rikthyer është bërë e ditur përmes fotografive të publikuara nga vetë Abazi në rrjetin social Instagram.

 

Interesante