13:41, 12 Gusht 2017

Në palestër, Alex Rodriguez nuk dëshiron të përballet me Jennifer Lopez.

Derisa ai është njëri nga lojtarët më të mirë në bejsboll, Rodriguez pranon se e dashura e tij di si të djersitet dhe të punojë shumë në palestër, transmeton Klan Kosova.

“Ne ushtrojmë së bashku gjatë gjithë kohës. Ajo është një fanse e fituesit dhe është një atlete shumë më e mirë se unë”, tha Alex për E! News.

“Ajo i bën të gjitha llojet e stërvitjeve, të cilat unë nuk përpiqem t’i bëj”.

Interesante