20:17, 13 Prill 2017

Një tjetër sulm ka ndodhur në një fluturim të “United Airlines”, dhe këtë herë ishte një akrep që ra mbi një pasagjer, transmeton Klan Kosova.

Richard Bell ishte në një fluturim nga Houston në Calgary të dielën kur një akrep thuhet se ra nga lart dhe e thumboi atë. Ekuipazhi i fluturimit kontaktoi një mjek në terren për këshilla mjekësore.

United thotë se lëndimet e tij ishin jo-kërcënuese për jetën dhe personeli mjekësor u kujdes për Bell, kur ai u ul në Calgary.

 

Interesante