13:51, 13 Gusht 2017

Shpend Ahmeti u është përgjigjur akuzave të bërë nga Partia Demokratike e Kosovës.

Kryetari i Prishtinës, që nga asamblistët e PDK-së në kryeqytet u akuzua si kryetar i dështuar dhe financues i partisë së tij me paratë e qytetarëve, ka shkruar në Facebook se kur të akuzojnë njerëzit e korruptuar e uzurpatorët atëherë e di se po punojmë mirë.

“Kur të akuzuar për korrupsion e uzurpatorë të tokave flasin me akuza për komunën tonë e di që jemi mirë e në rrugë të drejtë”, ka shkruar Ahmeti, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv 

Interesante