16:30, 13 Mars 2018

Pavarësisht që ishte parë me një unazë të madhe diamanti në dorë, javën e kaluar, aktorja Sharon Stone duket se nuk është fejuar me të dashurin e saj, Angelo Boffa.

Stone që ka mbushur 60 vjet të shtunën, ka nxitur thashetheme se është fejuar kur është parë me unazën me gurë smeraldi me të dashurin e saj 41 vjeçar në plazh.

Stone dhe Botta janë parë së bashku si çift në New York në muajin janar, transmeton Klan Kosova.

Aktorja ka qenë e martuar dy herë, fillimisht me producentin televiziv, Michael Greenburg në vitin 1984, duke u ndarë me të tre vjet më vonë.

Divorci i tyre u finalizua në vitin 1990.

Me bashkëshortin e dytë, Phil Bronstein, Stone u martua në vitin 1998 në festën e Shën Valentinit – lidhje që ka zgjatur 5 vjet.

Bronstein ka aplikuar për divorc në vitin 2003 duke thënë se arsye janë diferencat e mëdha në çift.

Stone ishte e fejuar me producentët, William J. MacDonald (1993) dhe Bob Wagner (1994).

Ylli i Casino ka tre fëmijë të adoptuar, djemtë Roan Joseph (me Bronstein), 17, Laird Vonne, 12, dhe Quinn Kelly Stone, 11.

a man standing on a beach