13:10, 16 Korrik 2017

Disa ditë më parë u publikua një foto e reperit Ledri Vula i cili shfaqej duke puthur një vajzë misterioze dhe sigurisht menjëherë u aludua se një histori dashurie po lind në showbizin shqiptar.

Blitz.al ka publikuar dy foto të tjera që shtojnë dyshimet për këtë lidhje të reperit. Dj Gramo F. është DJ zyrtar i Ledri Vulës i cili e shoqëron kudo nëpër koncerte.

Dje në mbrëmje djemtë kanë qenë në Ulqin ku kanë mbajtur koncertin e radhës dhe duket se kanë dashur të kenë pranë edhe partneret.

Dj Gramo është i lidhur me të dashurën e tij të zemrës që quhet Valentina ndërkohë që kjo e fundit është shfaqur në disa foto përkrah vajzës misterioze që Ledri kishte në kranë në foton e mëparshme, transmeotn Klan Kosova.

 

Interesante