22:00, 15 Qershor 2017

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa ka bërë apel për ndihmë për të mbështetur të gjithë të prekurit e tragjedisë në Londër, njofton Klan Kosova.

Këtë e ka bërë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social Twitter ku i ka ftuar të gjithë të dhurojnë ndihma.

“Të gjitha lutjet e mia shkojnë për të gjithë njerëzit dhe familjet e prekura. Nëse keni mundësi të ndihmoni dhe të dhuroni, ju lutem bëjeni,” ka shkruar ajo.

https://twitter.com/DUALIPA/status/874982001266360321/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.oranews.tv%2Fshowbiz%2Fdua-lipa-kerkon-ndihme-per-te-prekurit-e-tragjedise-ne-londer%2F

Interesante