14:30, 11 Janar 2017

Pas disa muaj lojë, ishte fati i 24 vjeçarit Enlirat Beqiri nga Peja që të fitoi veturën super eksluzive.

Range Rover është vetura vlera e së cilës arrin 95 mijë euro, e që Beqiri e gëzon tashmë e atë si rezultat i futjes në lojë nga ofertat e kompanisë telefonike Ipko, njofton Klan Kosova.

Vet Enlirati ishte duke fjetur në momentin kur ishte përzgjedhur si fitues i çmimit të IPKO’s.

Por në momentin kur është zgjuar pati më shumë se 1 mijë mesazhe dhe telefonata.

Për më shumë kronikë nga gazetari Milot Hasimja.

Interesante