21:00, 27 Dhjetor 2017

Federata e Bodybildingut dhe Fitnessit të Kosovës zgjodhi më të mirët e vitit 2017.

Kampionia e botës,  Getta Beqa u shpall garuesja më e mirë kurse fitues në konkurrencën e meshkujve ishte Goqi, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Jon Ajeti.