• images/prodhime/Familja IMe.jpg
  • images/prodhime/Info.jpg
  • images/prodhime/Ju Flet Pr.jpg
  • images/prodhime/ORa 7t.jpg
  • images/prodhime/Prive.jpg
  • images/prodhime/whaza.jpg

 

Lajme nga vendi

AAK do të miratoj statutin e ri të partisë

AAK do të miratoj statutin e ri të partisë

AAK ka mbledhur Këshillin e Përgjithshëm të saj për të miratuar statutin e ri të partisë si hap drejt zgjedhjeve të përgithshme të këtij subjekti...
Zyrtarizohet kryetari Visar Ymeri

Zyrtarizohet kryetari Visar Ymeri

Të dilën edhe zyrtarisht Albin Kurti, kryetar i deritanishëm i Vetëvendosjes ja ka dorëzuar detyrën kryetarit të zgjedhur Visar Ymeri. Ai këtë e bëri...
Ratomir Bozhoviq dhe Dushan Jovanoviq marrin pagë çdo muaj

Ratomir Bozhoviq dhe Dushan Jovanoviq marrin pagë çdo muaj

Ratomir Bozhoviq dhe Dushan Jovanoviq janë të dyshuarit kryesor për vrasjen e policit të Kosovës, Enver Zymberi, i cili më 27 korrik të vitit 2011 u...
Qeriqi:Listat e veteranëve të çuditshme

Qeriqi:Listat e veteranëve të çuditshme

Nuk kanë të ndalur pakënaqësitë me listat e veteranëve dhe invalidëve të UÇK-së. Edhe përkundër publikimeve të pjesshme në rajonet e ndryshme të Kosov...
Lunaçek:Kosova pati progres në lidhje me veriun e vendit

Lunaçek:Kosova pati progres në lidhje me veriun e vendit

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Ulrike Lunacek tha se në raportin e ardhshëm për Kosovën do të shkruajë se ka pasur pak progres në...
nterpol ka shpallur fletarrest edhe për 12 shtetas të Malit të Zi

nterpol ka shpallur fletarrest edhe për 12 shtetas të Malit të Zi

Organizata ndërkombëtare policisë, Interpol ka shpallur fletarrest edhe për 12 shtetas të Malit të Zi, të dyshuar për krime gjatë luftës në Kosovë....
Limaj: LDK mbyti shpresën për ndryshimin e qeverisjen

Limaj: LDK mbyti shpresën për ndryshimin e qeverisjen

Shpresa e qytetarëve se pas zgjedhjeve nacionale të vitit të kaluar do të ndryshohet qeverisja, tani është shuar të paktën edhe për disa vite. Këtë...
Kosova numëron mbi 120 mijë ekonomi bujqësore

Kosova numëron mbi 120 mijë ekonomi bujqësore

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka prezantuar rezultatet paraprake për Regjistrimin e Bujqësisë që u zhvillua vitin e kaluar. Në këtë regjistrim ku...
Lajme nga Rajoni dhe Bota
Lajme nga Rajoni dhe Bota
01.03.15 12:48

Votim në zgjedhjet e përgjithshme në Estoni

Votimi në zgjedhjet e përgjithshme në Estoni ka mbetur në hije për shkak të shqetësimeve rreth sigurisë pas përfshirjes… Më shumë
01.03.15 11:50

Udhëheqësi opozitar Nemtsov’s u vra në Moskë

 Atentati ndaj liderit të opozitës ruse Boris Nemtsov, tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës. Media ruse… Më shumë
01.03.15 11:44

1 Marsi, Dita Botërore e Mbrojtjes Civile,

Dita Botërore e Mbrojtjes Civile, festohet çdo 1 Mars në kujtim të hyrjes në fuqi në vitin 1972, të Kushtetutës së… Më shumë
Lajme nga sporti
Lajme nga sporti
26.02.15 17:33

Çiklisti ferizajas synon…

Çiklisti ferizajas, Qëndrim Guri, do të jetë pjesëmarrës në garat olimpike që do të mbahen në Ajzerbexhan.

Ky lajm… Më shumë
26.02.15 17:09

Interi i Shaqës përballet me…

Një nga ndeshjet më interesante në Europa League do të zhvillohet sonte në Itali në mes Interit të Xherdan Shaqirit dhe… Më shumë
25.02.15 11:02

Enrique: E merituam fitoren

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka thënë së skuadra e tij më plotë meritë e ka mposhtur Manchester Cityn me… Më shumë
Lajme nga Showbiz
Lajme nga Showbiz
27.02.15 12:18

Lupita mbetet pa fustanin 150…

Fustani 150 mijë dollarësh të cilin e veshi aktorja, Lupita Nyong në Oscars, është vjedhur në Hollywood.

I… Më shumë
26.02.15 09:18

Rrëzohet Madonna

Ylli i muzikës pop, Madonnna është rrrëzuar gjatë performancës së saj në ndarjen e çmimeve “Brit Awards… Më shumë
23.02.15 09:56

Rita shkëlqen në Oscar

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka shkëlqyer gjatë paraqitjes së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve… Më shumë
Emisione

Lajmet Qendrore
 
Linqe
  • images/seriale_3/o_sa_mire.jpg
  • images/seriale_3/the_firm.jpg
Facebook
KlanKosova
KlanKosova
ORA 7
ORA 7
Prive
Prive
Foto e javës

newborni.jpg
Videot më të klikuara në 30 ditët e fundit